Ресторан “Небокрай”

Час роботи: 08.00-23.00
Тільки у нас жива музика

Готель “Небокрай” пропонує відвідати власний ресторан, який знаходиться на території комплексу. Ресторан вміщає до 60 осіб, що дозволяє організовувати великі банкети, свята та інші заходи. Обстановка закладу сприяє розслабленню та надихає, у нас завжди затишно та весело. Але основною родзинкою ресторану є жива музика.

Харчування клієнтів готелю здійснюється у ресторані “Небокрай”, де ввічливий та привітливий персонал завжди допоможе у виборі страви із різноманітного меню української та гуцульської кухні.

Ціни на харчування:

  • сніданок 50-100 грн.
  • обід 100-150 грн.
  • вечеря 60-120 грн.

Ресторан “Зелений гай”

Час роботи: 09.00-00.00
Адреса: автотраса Івано-Франківськ-Буковель, вул. Свободи, 327
Скуштуйте страви гриль, приготовані в печі хоспер

Ресторан “Зелений гай”  пропонує своїм гостям насолодитися смаком вишуканих страв української та гуцульської кухні, а також спробувати страви гриль, приготовані у печі хоспер кращими спеціалістами. Живе пиво, карпатські напої та ароматна кава із солодким десертом залишать приємний післясмак у кожного відвідувача.

Популярні страви серед наших клієнтів – це банош, деруни, грибова зупа та, звичайно, живе пиво.

Заклад розрахований на 150 осіб, у банкетній залі розміщено 70 місць, а на літній терасі – 50. На барі можна розмістити 30 чоловік.

Наш ресторан чудово підходить для проведення сімейної та романтичної вечері, бізнес-ланча, банкету, корпоративу, а також проведення ділових зустрічей, святкувань та ТБ-трансляцій. Усі заходи проходять у супроводі живої музики, із сюрпризами для дорослих та дітей, є можливість замовити послуги аніматорів.